Bilet Wsparcia dla Teatru WARSawy

Bilet Wsparcia dla Teatru WARSawy

Bilet Wsparcia dla Teatru WARSawy

31. MajMaj. 2020 19:00 - 22:00

Teatr WARSawy to offowa wizytówka kulturalnej stolicy - punkt na mapie Warszawy od lat związany z kulturą. Kamienica z lat 50., zlokalizowana na Rynku Nowego Miasta 5/7, wydaje się być miejscem wprost stworzonym do inicjatyw związanych ze sztuką. Starsze pokolenie pamięta funkcjonujące tu przez kilkadziesiąt lat kultowe kino WARS - PRL-owskie i trącące myszką, niemniej urokliwe. Zamknięte ponownie odżyło pod wpływem energii Teatru WARSawy, który tchnął nowoczesnego i offowego ducha teatru.

Teatr WARSawy to swoista oaza twórczości artystycznej na terenie Starego i Nowego Miasta. Ostatni bastion kultury na tym terenie trzyma się jednak mocno i nieodmiennie przyciąga ludzi ukierunkowanych na sztukę.
Stery teatru dzierży Adam Sajnuk - założyciel, aktor i reżyser wielu spektakli wystawianych na jego deskach. Placówka przyciąga wybitnych aktorów i zaspokaja apetyt na sztukę ciekawym i ambitnym repertuarem. Pokazuje tym samym, że stolica Polski - miasto, w którym prawie wszystko jest ponazywane i instytucjonalne ma również swoje artystyczne i undergroundowe podziemie oraz nie boi się inicjatyw offowych.
Prowadzony przez organizację pozarządową teatr jest "niepubliczną instytucją kultury". Doceniany przez krytyków teatralnych i recenzentów, wymieniany w ogólnopolskich podsumowaniach sezonu, z tytułami i rolami teatralnymi, które są nagradzane i wskazywane w recenzjach oraz podsumowaniach.

Teatr nie ma stałego teamu aktorskiego, tylko zespół osób współpracujących z nim. Są to zawodowi i uznani reżyserzy oraz aktorzy, scenografowie, kostiumologowie i reżyserzy świateł. Oprócz znanych i wybitnych artystów oraz specjalistów w swoich dziedzinach teatr zaprasza do współpracy początkujących, aczkolwiek utalentowanych reżyserów i aktorów - realizując m.in. projekt o nazwie "Społeczna Scena Debiutów", który ma na celu stworzenie szansy kolejnemu pokoleniu artystów. W związku z sytuacją pandemii wszystkie osoby zostały bez środków do życia.

Zarabiamy jeśli gramy.
Chcemy grać i liczymy, że wrócimy z podwójną siłą.

Zebrane środki przeznaczymy na szybkie odbudowanie się po czasie nieobecności. W pierwszej kolejności przeznaczymy je na czynsz i inne opłaty stałe oraz na utrzymanie naszej kadry, bo Teatr WARSawy to przede wszystkim ludzie, którzy pracują na co dzień by teatr funkcjonował. Ponadtyo z tych funduszy będziemy chcieli przygotować się na "sezon powrotu" w możliwie najlepszy sposób.
Liczymy na Was! Prosimy o wsparcie. Wrócimy z jeszcze większą mocą!
#ZOSTAŃnaRYNKU

https://goingapp.pl/evt/2210437
__
Going. i empik bilety wspólnie przygotowali akcję fundraisingową: Bilet Wsparcia dla branży, która potrzebuje pomocy. Każdy może się włączyć w akcję - wystarczy wejść na stronę www.goingapp.pl/biletwsparcia, wybrać inicjatywę, którą chce się wesprzeć i kupić symboliczną cegiełkę.
Going. nie pobiera wynagrodzenia za obsługę akcji, jedynie koszty operacyjne transakcji w wysokości 10 gr od każdego biletu.

https://www.facebook.com/events/635736870609216/

Event wygasł

Event w toku

Lokalizacja

TEATR WARSawy

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

  • Harmonogram

  • Goście

  • Frekwencja

  • Przewidywanie

  • Komentarze

Dane pogodowe nie są obecnie dostępne dla tej lokalizacji

Raport o pogodzie

Dzisiaj stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Wiatr stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Wilgotność stec_replace_current_humidity %

Wydaje się stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Przewidywanie

Data

Pogoda

Temp

stec_replace_date

stec_replace_icon_div

stec_replace_min / stec_replace_max °stec_replace_temp_units

stec_replace_5days

Następne 24 Godziny

Powered by Forecast.io