Kultour: sztuka i ekologia

Kultour: sztuka i ekologia

Kultour: sztuka i ekologia

06. MajMaj. 2020 08:00 - 13:00

Zapraszamy grupy zorganizowane do udziału w drugiej edycji programu edukacyjnego KULTOUR - tym razem poświęconego sztuce współczesnej i ekologii.

Program obejmuje udział uczniów szkół ponadpodstawowych w cyklu zajęć prowadzonych przez edukatorki, edukatorów i pedagożki teatru z czterech stołecznych instytucji kultury: Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Teatru Powszechnego im. Zygmunta Hübnera, Zachęty - Narodowej Galerii Sztuki oraz TR Warszawa.

Szczegóły i zapisy na stronie: https://artmuseum.pl/pl/cykle/kultour-sztuka-i-ekologia-spotkania-ze-sztuka-wspolczesna-dla

Wiosną 2020 roku w każdej z czterech instytucji łączących się w ramach programu KULTOUR odbywać się będą artystyczne wydarzenia związane z współczesnymi ruchami ekologicznymi. Będzie to okazja do przyjrzenia się różnorodnym ideom społecznym oraz do przeanalizowania postaw wobec zmian zachodzących w świecie. W każdej instytucji grupa spotka się z odmiennymi ujęciami zmian klimatycznych i weźmie udział w warsztatach łączących poszerzanie wiedzy o klimacie z praktycznymi, artystycznymi zadaniami.

Jak mógłby wyglądać świat, w którym człowiek i natura rozwijają się na równych prawach? Jak ja odpowiadam na zmiany klimatyczne? Jakie strategie artystyczne przyjmowali i przyjmują nadal twórcy w walce z działaniami niszczącymi naturę?

UWAGA: W związku z zaleceniem MKiDN o zawieszeniu działalności instytucji kultury i placówek szkolnictwa artystycznego zaplanowane na najbliższe dwa tygodnie od 12 marca zajęcia zostały odwołane. Jednocześnie przyjmowane są zapisy na terminy kwietniowe i majowe. W razie wątpliwości prosimy o kontakt na zapisy@artmuseum.pl.

https://www.facebook.com/events/495813618040809/

Event wygasł

Event w toku

Lokalizacja

Muzeum nad Wisłą

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

  • Harmonogram

  • Goście

  • Frekwencja

  • Przewidywanie

  • Komentarze

Dane pogodowe nie są obecnie dostępne dla tej lokalizacji

Raport o pogodzie

Dzisiaj stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Wiatr stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Wilgotność stec_replace_current_humidity %

Wydaje się stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Przewidywanie

Data

Pogoda

Temp

stec_replace_date

stec_replace_icon_div

stec_replace_min / stec_replace_max °stec_replace_temp_units

stec_replace_5days

Następne 24 Godziny

Powered by Forecast.io