Wyprawa: Indonezja – w kraju tysięcy wysp

Wyprawa: Indonezja – w kraju tysięcy wysp

Wyprawa: Indonezja - w kraju tysięcy wysp

26. CzerwiecCze. 2020 06:00 - 07:00

🇮🇩 Wyprawa Indonezja w kraju tysięcy wysp - zapisy ruszyły, wyrusz i Ty!

Z KIM WYRUSZASZ?

Azję eksplorujemy od 15 lat. Mieszkaliśmy tam, pracowaliśmy i wciąż wracamy. Jesteśmy znakomicie obeznani z właściwościami życia na kontynencie, a wśród miejsc nam bliskich jest Indonezja. Zabieramy Cię tam, bo wiemy, że ten wyspiarki kraj to fenomen w skali świata. Wyruszasz z zawodowcami.

Dobry plan wyprawy: https://bit.ly/2SwipUe
Dobry termin: 26.06 - 25.07 (30 dni)
Dobra cena: 11 500 pln
ZAPISY: ☎ 604 880 120 📧 info@omtramping.pl

CZEGO DOŚWIADCZYSZ?

🎯 Snu na Jawie, wędrówek po Gili i Bali, o której kusząco pisała Gilbert w "Jedz, módl się i kochaj", kultury katolicko-animistycznej na Flores oraz rejsu po Archipelagu Komodo, gdzie żyją spokrewnione z dinozaurami warany. A na deser, najciekawszej wyspy Indonezji - Celebes, zamieszkiwanej przez plemiona Toradża, słynące z wyszukanych uczt pogrzebowych.

🌴 Cudów natury. Równie łaskawej, co dzikiej. Przykłady? Kobierce herbacianych krzewów porastających zbocza górskie, tarasowe pola ryżowe, turkusowe wody, rafy koralowe. Wulkany! Dostojnie górują nad okolicami - o wschodzie i zachodzie słońca pozwalają się podziwiać. Dżungle na obrzeżach miast, lasy, poletka.

🏝 Doświadczysz też Indonezji totalnie poza szlakiem turystycznym. Odwiedzimy Timor Zachodni, gdzie ogromne figowce, piękne plaże i zakątki sprzyjające odprężeniu. Dość wspomnieć o kąpieli w grocie, gdzie znajduje się turkusowe jezioro. Brzmi zachęcająco?

🙏 Indonezyjskiej codzienności i szacunku wobec tradycji. Bo choć minął czas dawnych potęg królewskich i powstały nowoczesne metropolie, nikt tradycji się nie wypiera. Jej duch jest wciąż żywy i obecny w kultach przodków. Przywdziewa szaty celebracji i rytuałów, objawia się łaskawością bogów, w rytmie życia na
wsiach.

🍤 Całej palety kulinarnych specjałów. Gado-gado i curry to ledwie wstęp do wstępu do tej pysznej przygody. Jeśli lubisz owoce morza, gustujesz w herbacie, jesteś kawoszem, doceniasz tropikalne owoce nasycone słońcem - odnajdziesz się tam znakomicie!

👣 Ważne: ta wyprawa nie wymaga od Ciebie szczególnej sprawności fizycznej. Szczepienia nie są obowiązkowe, a zalecane (żółtaczka A i B, błonica, polio, tężec, dur brzuszny). Ryzyko zarażenia malarią niewielkie.

🚢 Wyprawa ma charakter trampingowy. Podróżujemy autobusami, łodziami, minibusami, rykszami. Noclegi: na ogół w dwójkach z łazienkami z klimatyzacją lub wiatrakami. Podróżujesz w kameralnej grupie.

Kto pyta, nie błądzi - kontakt do nas:
info@omtraping.pl // 0 604 880 120

https://www.facebook.com/events/309259023122245/

Event wygasł

Event w toku

Lokalizacja

Om Tramping Klub

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

  • Harmonogram

  • Goście

  • Frekwencja

  • Przewidywanie

  • Komentarze

Dane pogodowe nie są obecnie dostępne dla tej lokalizacji

Raport o pogodzie

Dzisiaj stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Wiatr stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Wilgotność stec_replace_current_humidity %

Wydaje się stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Przewidywanie

Data

Pogoda

Temp

stec_replace_date

stec_replace_icon_div

stec_replace_min / stec_replace_max °stec_replace_temp_units

stec_replace_5days

Następne 24 Godziny

Powered by Forecast.io