XVIII Certyfikacja MindSonar on-line

XVIII Certyfikacja MindSonar on-line

XVIII Certyfikacja MindSonar on-line

07. MajMaj. 2020 07:00 - 08. MajMaj. 2020 11:00

XVIII CERTYFIKACJA MINDSONAR®

DLACZEGO MINDSONAR?
Ludzie mają różne sposoby myślenia w różnych sytuacjach - nie są zawsze tacy sami. Pomiar psychologiczny ma pomóc Ci rozwinąć się bez zamknięcia w pudełku typu osobowości czy stylu myślenia. MindSonar to narzędzie psychologiczne na nowe czasy - kontekstowe i systemowe. Pokazujemy złożoność Twojego myślenia w konkretnych okolicznościach i uwarunkowaniach; między innymi Twoje supermoce, Twoją odporność na sytuacje. Po wykonaniu badania otrzymujesz 30 stronicowy raport sposobu myślenia, na który składają się: - 1. kryteria sukcesu i porażki - 2. system wartości, w którym funkcjonujesz - 3. dokładny opis kilkunastu wzorców myślenia tworzących Twoją strategię mentalną, skuteczną lub nie, w danym kontekście. Ale to dopiero początek Twojej drogi z MindSonarem...

CERTYFIKACJA W CZASIE KWARANTANNY
Sytuacja w jakiej znalazł się dzisiaj świat z powodu pandemii koronawirusa wymaga prowadzenia warsztatów certyfikacyjnych w fizycznym dystansie poprzez Internet. Jesteśmy przygotowani programowo - kompetencyjnie - organizacyjnie oraz sprzętowo do prowadzenia certyfikacji w całości on-line z zachowaniem jej warsztatowego charakteru i społecznych relacji.

Dzisiaj dla wielu to czas wstrzymania oddechu i działań, lecz dla innych to okazja do rozwoju i gromadzenia zasobów. Obiektywnie kryzys jest najlepszym momentem na inwestycje (wszelkiego rodzaju). Dodatkowo, kiedy wiele codziennych aktywności zawodowych jest wstrzymanych, pojawia się miejsce na spojrzenie dalekosiężne: zdobywanie nowych kompetencji i rozwój - inwestycję w przyszłość. Warsztaty certyfikacyjne MindSonar to właśnie taka inwestycja.

DLA KOGO?
MindSonar® to efektywny system on-line (kwestionariusz psychometryczny) do pomiaru: w jaki sposób myślą ludzie i co uważają za ważne w różnych kontekstach.
Certyfikacja przeznaczona jest dla menedżerów, specjalistów HR, coachów, trenerów, i wszystkich pracujących ze zmianą w organizacjach i z indywidualnymi klientami.
Aplikuj teraz: www.mindsonar.pl

TERMINY SESJI
Warsztaty odbywają się on-line (webinaria) w 12 blokach 4-godzinnych w godzinach 9.00- 13.00 w dniach:

7-8 maja br.
20-21 maja
4-5 czerwca
18-19 czerwca
20-21 sierpnia
24-25 sierpnia*.
* Cenimy kontakt fizyczny, dlatego jeśli w sierpniu br. warunki będą 100% bezpieczne, a wszyscy uczestnicy i ich pracodawcy wyrażą zgodę, wtedy warsztaty 20-21 sierpnia odbędą się na żywo w pełnym wymiarze godzin w Warszawie. Wtedy sesja 24-25 sierpnia nie będzie już konieczna.
Aplikuj teraz: www.mindsonar.pl

CENA
Cena warsztatów certyfikacyjnych wynosi 5900 PLN netto (7237 PLN z 23% VAT)
Uwaga! Absolwenci niektórych szkół coachingu, szkół trenerów biznesu, uczelni - otrzymują rabaty na podstawie uzgodnień pomiędzy MindSonar i tymi szkołami. Zorientuj się na temat stosownych upustów oraz współpracy z MindSonar i zadzwoń do nas, żeby dowiedzieć się czy współpracujemy ze szkołą, której jesteś absolwentem lub czy edycja objęta jest promocją.
Tomasz Zawadzki, tel. 510 028 564

https://www.facebook.com/events/842054622972011/

Event wygasł

Event w toku

Lokalizacja

Warszawa

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

  • Harmonogram

  • Goście

  • Frekwencja

  • Przewidywanie

  • Komentarze

Dane pogodowe nie są obecnie dostępne dla tej lokalizacji

Raport o pogodzie

Dzisiaj stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Wiatr stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Wilgotność stec_replace_current_humidity %

Wydaje się stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Przewidywanie

Data

Pogoda

Temp

stec_replace_date

stec_replace_icon_div

stec_replace_min / stec_replace_max °stec_replace_temp_units

stec_replace_5days

Następne 24 Godziny

Powered by Forecast.io